VERTREK DIRK BELDMAN AAN EINDE SEIZOEN

BERICHT VAN HET BESTUUR
Trainer/coach Dirk Beldman heeft zijn vertrek aangekondigd aan het eind van het seizoen 2020-2021 bij vv Lettele. Hij is sinds juli 2017 trainer/coach van de eerste selectie. Onder zijn leiding is het eerste elftal uitgegroeid tot één van de betere ploegen in de Sallandse 4e klasse.
Het bestuur is uitermate tevreden over de wijze waarop Dirk zijn trainerschap vervult bij onze selectie en over zijn verbindende rol binnen onze vereniging.

Wij moeten dus op zoek naar een opvolger van Dirk.  Op korte termijn zal het bestuur de werving van een nieuwe trainer/coach starten. Meer informatie hierover bij:
Gerard Huis in ’t Veld, voorzitter. Tel. 06-5389959; gerard.huisintveld@home.nl;
Jan Oosterwijk, hoofd Technische groep. Tel. 06-52493644; joosterwijk@ziggo.nl;

Wij hopen dat het mogelijk zal zijn dat het voetbalseizoen over niet al te lange tijd voortgezet kan worden en dat onder leiding van Dirk het eerste elftal zijn huidige goede klassering weet te continueren.

Het bestuur van vv Lettele