Oliebollen Actie 2019

Ook dit jaar organiseert de voetbalvereniging Lettele in samenwerking met ‘de echte bakker’ Nijkamp uit holten een oliebollenactie voor Lettele en omstreken. Samen met de bakker zal de selectie voor u de handen uit de mouwen steken voor een overheerlijke oliebol rond de jaarwisseling. Deze oliebollen zullen volgens het recept gebakken worden dat bij velen van u bekend is!

De oliebollen zullen voor u gebakken worden in de vroege morgen van 29 december waarna deze vanaf 13.00 uur bij u aan huis worden geleverd. Mocht u de oliebollen liever op willen halen dan kan dit vanaf 13.00 uur bij het Kulturhus de Spil.

Zaterdag 7 december 2019 en zaterdag 14 december 2019 komen er selectiespelers van Lettele bij u langs om de bestellingen aan de deur op te nemen. Hebt u dit gemist? U kunt uw bestelling doorgeven door een mail te sturen naar oliebollen@vvlettele.nl of via het formulier op:
https://www.vvlettele.nl/oliebollen/