Hendri Zwinselman – Nieuwe hoofdtrainer V.V. Lettele!

Beste leden en vrijwilligers,

Met ingang van het nieuwe seizoen 2023-2024 is Hendri Zwinselman de nieuwe hoofdtrainer van V.V. Lettele dat in de vierde klasse zondag een goede middenmoter is. Zwinselman is nu nog trainer bij SV Raalte waar hij straks na vier seizoenen afscheid neemt. Voorzitter Gerard Huis in ’t Veld: “We hebben snel gehandeld bij de invulling van onze vacature en zijn zeer tevreden met de aanstelling van een ervaren trainer als Hendri. Een trainer die bovendien goed weet hoe het is om trainer te zijn bij een relatief kleine dorpsclub als Lettele”. Zwinselman voegt hieraan toe: “Ik kijk er naar uit om bij Lettele aan de slag te gaan. Wij gaan er met zijn allen een mooie uitdagende en succesvolle periode van maken!”

Hendri volgt de huidige trainer Helwich Machielsen op, die V.V. Lettele dit seizoen uit de brand heeft geholpen na het plotselinge vertrek van de voorgaande trainer. Wij willen daarom Helwich ook hartelijk danken voor z’n inbreng en hem heel veel succes wensen bij zijn komende uitdagingen!

Fijne feestdagen!

Gerard Huis in ’t Veld