Erelid Tonnie Westerbeek overleden

Aan onze leden en vrijwilligers,
Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 23 december van ons erelid en man van de club
TONNIE WESTERBEEK op 88 jarige leeftijd.
Tonnie is vanaf 1948 onlosmakelijk verbonden met onze voetbalvereniging.
VV Lettele is hem heel dankbaar voor zijn geweldige inzet als secretaris gedurende 40 jaar, als terreinmeester en in vele, vele andere functies.
Uit een interview in het Deventer Dagblad van 30 mei 1981: “Een scala van functies uiteenlopend van barkeeper tot secretaris, van klusjesman tot scheidsrechter en tot grensrechter bij het eerste team van Lettele. Westerbeek beschouwt het als zijn grote hobby om allerlei zaken te regelen”.  In 2004 nam Tonnie afscheid als secretaris maar hij was tot voor enkele jaren nog bijna dagelijks te vinden op onze velden om allerlei onderhoudswerkzaamheden uit te voeren. En als fervent supporter sloeg hij – ook in de laatste jaren van afnemende gezondheid- geen thuiswedstrijd over.
Wij nemen afscheid van een zeer betrokken clubman binnen onze vereniging en zullen zijn aanwezigheid erg missen.
Wij wensen de familie alle sterkte bij het verwerken van dit verlies.
namens het bestuur
Gerard Huis in ‘t Veld, voorzitter