Lettele 5 – Mariënheem 4 (5-1)

Wederom 3 punten voor het sterrenensemble

Op het drassige 1e veld, in herfstachtige omstandigheden was Mariënheem 4 vandaag de tegenstander. Sander Obdeijn appte enthousiast: ”ik kom iets later!” (wissel) en John Kemper was een weekendje weg, met Peter ”Koekie” Groot Koerkamp hadden we een waardig vervanger op doel staan vandaag. In de warming-up haakte Frank de Winter geblesseerd af, zijn achterhammetjes lieten hem in de steek, Nick Hoekman werd uit bed gebeld en vol enthousiasme riep hij gelijk JA om op de bank plaats te nemen, eindelijk kon hij dit seizoen zijn debuut maken tussen de sterren van het 5e! De wedstrijd begon ook eindelijk eens een keer voortvarend, Hans te Boekhorst liet direct weer van zich gelden door de keeper en de laatste verdediger rustig uit te spelen en al vroeg de 1-0 te noteren. Zo kan het dus ook…. Helaas was het door slordig en niet adequaat verdedigen, Mariënheem die het spel weer gelijk trok 1-1.. jammer na zo’n begin. Het betere van het spel was duidelijk wel voor Lettele 5, met veruit het meeste balbezit, met soms goed lopende combinaties en soms een prachtig staaltje kelderklasse waardige hotseknots voetbalshow. Hans maakte als echte super spits daarom ook maar gauw de 2-1 rustig in de linker hoek met de keeper op het verkeerde been. Ook Mark van der Tol melde zich weer eens voorin, na eerst het een keer geprobeerd te hebben met een vrije trap, die het vanghek net haalde, was het kort hierna een prachtig hard schot van rand 16 meter, met een stuit was de keeper kansloos 3-1, en rust.

Paul die vandaag als enige leidert mocht fungeren bij afwezigheid van Theo, had zijn zaakjes prima voor elkaar. De 2 wissels Nick en Sander gingen met vele tactische aanwijzingen het veld in, dit moest goed komen. De 2e helft was het zelfde beeld als de 1e, veel balbezit en Mariënheem die niet tot nauwelijks op de Letteler speelheft kwam. Hans kopte uit een prima corner van Luuk de 4-1 binnen. De regenboog kleurde prachtig boven het speelveld, wat een paar mooie plaatjes opleverde. Hans was nog niet klaar voor vandaag en wederom na een voorzet van Luuk met de kop 5-1 en zijn vierde van vandaag. Zo vond een ieder het wel genoeg, en de prima fluitende scheidsrechter Hans S. keek op Frank zijn horloge en floot voor het eindsignaal, 3 punten! En iets ingelopen op Rohda Raalte omdat ze de punten waren vergeten in Vilsteren. Kortom een prachtige zondag! Volgende week thuis tegen SDOL, komt dat zien!